O firmie

Firma PEZAL zajmuje się wynajmem specjalistycznych maszyn i urządzeń budowlanych. Nasza oferta jest skierowana między innymi do klientów z branży remontowo -budowlanej, montażowej, instalacyjnej oraz do klientów indywidualnych gdzie codziennym problemem jest dostępność do nowoczesnego i niezawodnego sprzętu budowlanego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferujemy nowe, niezawodne sprzęty znanych marek. Wszystkim klientom służymy nie tylko specjalistycznym zapleczem maszynowym, ale również branżową wiedzą i doświadczeniem.


Pezal Rent - Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, maszyn budowlnaych i  elektornarzędzi

W ofercie firmy znajdują się maszyny do zagęszczania gruntu i asfaltu, urządzenia do prac ziemnych, agregaty prądotwórcze, agregaty spawalnicze, sprzęt wyburzeniowy, młoty elektryczne, motopompy, piły, wibratory pogrążalne, zacieraczki i wiele innych urządzeń. Oferujemy nowoczesny sprzęt za rozsądną cenę. Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. Dokładamy wszelkich starań aby oferowany sprzęt i usługi były najwyższej jakości oraz spełniały Państwa wymagania. Prosimy o zapoznanie się z naszą szczegółową ofertą i zapraszamy do współpracy.


wypożyczalnia, wypożyczalnia maszyn, wypożyczalnia maszyn budowlanych, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, sprzęt budowlany wypożyczalnie, wypożyczanie, wypożyczanie maszyn, wypożyczanie maszyn budowlanych, wypożyczanie sprzętu budowlanego, maszyny budowlane wypożyczanie, wynajem , wynajem maszyn, wynajem maszyn budowlanych, wynajem sprzętu budowlanego, sprzęt budowlany wynajem, maszyny budowlane wynajem, Rent

Copyright © by Pezal Product Line